Est | Eng

REGISTREERIMINE INTERNETIS


Lennule registreerimine internetis lennufirma kodulehel toimub sarnaselt iseteeninduskioskile. Internetis lennule registreerimine on lihtne ja mugav ning lennuks vajalikud toimingud võtavad lennujaamas seeläbi palju vähem aega. Aegsasti registreerides saab valida just endale sobiva istekoha. Pere või sõpradega reisides õnnestub aga vältida ebameeldivusi, mis võivad tekkida täis müüdud lennu korral. Nõnda on võimalik ennetada perest ja sõpradest eemal istumist lennureisi vältel.

Interneti kaudu saab end lennule registreerida sõltuvalt lennufirmast 30 tundi kuni üks tund enne lennu väljumist – valida ise istekoha ja registreerida ka pagasi. Olenevalt lennufirmast võib kodus välja trükkida ka A4 formaadis pardakaardi. Lennujaama jõudes ei pea ennast enam uuesti registreerima. Pagasi saab ära anda lennujaama teenindusletis, mis on  märgistatud sildiga Baggage drop-off.

Eelregistreerimise võimalused on lennufirmadel erinevad, seepärast soovitame enne lennujaama tulekut võtta ühendust lennufirmaga või oma reisikorraldajaga ja detailid üle täpsustada.